Aktualności

<<< - 1 2 3 4 5 6 7 8  - >>>

2019-06-07

Dni Otwarte

Wreszcie rozpoczynamy długo wyczekiwane zbiory jagody kamczackiej!
Od poniedziałku (10.06.2019) zapraszamy Państwa na naszą plantację w godzinach 7-15, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Wojtkiem Mrukiem (tel. 510 125 539).
Serdecznie zapraszamy!
2019-05-31

Dni Otwarte 2019

Z niecierpliwością odliczamy czas do zbiorów jagody kamczackiej na naszej plantacji. Szacujemy, że owoce będą dojrzałe około połowy czerwca/lub w drugiej połowie czerwca. Wtedy to planujemy przeprowadzić zbiór przy użyciu kombajnu pneumatycznego, który przyjedzie do nas z Serbii.

Już dziś zapraszamy Państwa na Dni Otwarte w naszej firmie, kiedy to zorganizujemy pokazowy maszynowy zbiór, zwiedzanie plantacji oraz degustację owoców.
Ponieważ chcemy zorganizować Dni Otwarte w szczycie owocowania krzewów - o dokładniejszym terminie tego spotkania poinformujemy Państwa z kilkudniowym wyprzedzeniem.
Serdecznie zapraszamy!

Chętnych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (510 125 539)
lub na e-mail: sekretariat@in-vitro.pl.

Siedziba szkółki:
Muniakowice 100
32-090 Słomniki
50°17'31"N, 20°06'59"E
2019-05-29

Piszą o nas

Otwarcie naszego nowego laboratorium iv vitro odbiło się szerokim echem w branży ogrodniczej.
Szczegółowa relacja z tego wydarzenia ukazała się m.in. Pod osłonami, ogrodinfo.pl  oraz w czasopiśmie Jagodnik: jagodnik.pl
2019-05-17

WIELKIE OTWARCIE LABORATORIUM !!!

10 maja nastąpiło oficjalne otwarcie nowego laboratorium in vitro w krakowskiej siedzibie naszej firmy.
W wydarzeniu tym towarzyszyli nam licznie przybyli goście, którym niniejszym dziękujemy za przybycie i uświetnienie swoją obecnością naszego święta.
Nowe laboratorium zostało zaprojektowane nie tylko z myślą o poprawie warunków pracy dla pracowników, ale również zostało wyposażone w nowoczesne technologie. Pozwoli nam to na jeszcze lepsze usprawnieniu procesu rozmnażania roślin. 
2019-03-13
Delegacja z Gruzji

Delegacja z Gruzji

Delegacja z Gruzji - Oficjalna wizyta Ministra Rolnictwa Autonomicznej Republiki Adżarii

W miniony weekend (8-10.03.2019) mieliśmy przyjemność gościć w naszych szkółkach oficjalną delegację z Gruzji, która przyjechała do Polski na zaproszenie Zarządu Województwa Małopolskiego. Odwiedzili nas Minister Rolnictwa Autonomicznej Republiki Adżarii pan Mamuka Turmanidze wraz z panią Tamarą Davitadze.
Wizyta rozpoczęła się udziałem delegacji w VII Konferencji Borówkowej w Jachrance. Następnego dnia nasi goście z Gruzji przyjechali do Krakowa, gdzie w sobotę rano, w Centrum Doradztwa Rolniczego odbyło się spotkanie z Wicemarszałkiem Województwa Małopolskiego panem Łukaszem Smółką oraz prelekcje z dziedziny nauki, hodowli odmian oraz produkcji roślinnej, które wygłosili:
- goście z Regionu Adżaria (Gruzja)
- prof. Katarzyna Turnau – Wydział Biologii UJ (MCB)
- dr hab. Aldona Meller-Bieniek – Instytut Botaniki PAN
- dr Jan Danek – Firma NIVA
- mgr inż. Tadeusz Kusibab – firma Plantin

Nasze firmy reprezentował pan Tadeusz Kusibab, który, podczas prezentacji „Rozmnażanie in vitro – technologia naszych czasów i przyszłości” omówił szczegóły tej metody rozmnażania roślin oraz przedstawił procesy produkcji i ich etapy w naszych szkółkach.
Po lunchu delegacja gruzińska wraz z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego oraz środowiska naukowego odwiedziła nowe laboratorium firmy Plantin w Krakowie oraz nasze szkółki.


Pragniemy podziękować panu Kierownikowi Zespołu Rolnictwa w Departamencie Rolnictwa i Geodezji UMWM Krzysztofowi Jabłońskiemu oraz panu dr inż. Stanisławowi Fladze za zaproszenie nas do współpracy przy organizacji tego wydarzenia.


Ewa i Tadeusz Kusibab oraz Justyna Kusibab-Mruk (Plantin)
Aleksandra i Marcin Wyka (Gospodarstwo Ogrodnicze A.M. Wyka)
Paulina Kusibab-Popowicz i Mirosław Popowicz (Gospodarstwo Ogrodnicze Waganowice)
<<< - 1 2 3 4 5 6 7 8  - >>>


Data ostatniej aktualizacji: 2019-08-02

Do góry
O nas  |  Oferta  |  Dostępność  |  Zamówienia  |  Nasza plantacja  |  Aktualności  |  Informacje  |  Galeria  |  Kontakt  |  Linki  |  Mapa strony  |  Polityka Cookies

Copyright © 2013 - in-vitro.pl